• 680_2_opt.png
  • 680_1_opt.png

Teremfoci Öregfiúk

# Csapat Meccs Pont
1 Autoelektro 1 3
2 ÉZSI Trapéz 1 3
3 Fenegyerekek 1 1
3 Konkoly Electro 1 1
5 Vegyes Köret 0 0
6 Fáyters Öregfiúk 1 0

Teremfoci 1.osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Csizmadia 4 12
2 Har-Kis 4 10
3 Fejős Hús 4 9
4 Berény Barátok 4 7
5 Sánta Büfé 4 6

Teremfoci 2.osztály

# Csapat Meccs Pont
1 +Torlás 5 10
2 Pusztamonostor 5 9
3 Gépsor 5 8
4 Rokkant 5 7
5 KDJ 5 7

Hirdetés

Verseny Bizottsági Közlemény 2022-01-19

FORDULÓ MOST SZOMBATON, JANUÁR 22-ÉN!

 

 


Értesítjük, a kispályás bajnokságban szereplő csapatokat, hogy a tervezett bajnoki kosárlabda mérkőzés elhalasztása miatt január 22-én, szombaton tudunk fordulót rendezni!

 

Mindkét osztályban az utolsó fordulót hozzuk előre, ez az I. osztályban az alapszakasz 9. fordulóját, a II. osztályban a második teljes kör utolsó, 14. fordulóját (megegyezik az első kör utolsó, 7. fordulójának sorsolásával) jelenti.

 

A mérkőzések a szokásosnál egy órával később kezdődnek!

 

 


A párosítások

 


I. osztály


16.15 Berény Barátok – Fejős Hús Kft.
17.00 Nagy Tájfun – Csizmadia és Társa Kft.
17.45 Sepultura – Revans
18.30 Hamm Horgászcentrum – Officemarket
19.15 Casino – Har-Kis Bt.


II. osztály

 

13.15 Rokkant SC – Berva
14.00 +Torlás – Kalapács Barkács
14.45 Fehér Hálózat – KDJ Bútorház
15.30 Pusztamonostor – Csibészek

Teremfoci Öregfiúk sorsolás 2022-01-14

Értesítjük az Öregfiúk bajnokság résztvevőit, hogy a bajnokság 1-7 fordulója letölthető az alábbi linken, illetve a megszokott útvonalon keresztül.

 

SORSOLÁS

 

 

Verseny Bizottsági Közlemény 2022-01-13

Értesítjük az öregfiúk bajnokságra nevezett csapatok játékosait, hogy az első forduló 2022. 01. 17-én hétfőn 19-órakor kezdődik.

 

A bajnokságot az alábbiakban felsorolt csapatokkal tudjuk megrendezni: Ézsi Trapéz, Autoelektró, Kozma Művek, Fáy-Ters Öregfiúk, Konkoly Elektró, Fenegyerekek, Vegyes köret,

 

A csarnokba csak érvényes Covid igazolvánnyal lehet belépni, és a játékosok kivételével a maszk használata kötelező.

 

Sorsolást 15-én szombat 16-óráig közöljük.

 

 

Minden csapat az első mérkőzése kezdetéig köteles a játékoslistára regisztrálni a Covid igazolvány számával.

 

Tisztelettel: Verseny Bizottság

Fegyelmi Bizottsági Határozat 2022-01-09

Fegyelmi Határozat

 

+Torlás -- Fehér Hálózat mérkőzésen kiállított Bornemissza Márk +Torlás, és Fehér Dániel Fehér Hálózat játékosa 2-2 mérkőzéstől eltiltva.

Verseny Bizottsági Felhívás 2022-01-07

NEVEZÉSI FELHÍVÁS!!! 

 



Felhívjuk az érdeklődők figyelmét, hogy a következő hetekben induló öregfiúk terembajnokságra még várjuk egy csapat jelentkezését!



Elérhetőség: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Verseny Bizottsági Közlemény 2022-01-04

Felhívjuk a csapatok figyelmét, hogy a bajnokság következő három fordulóját az alábbi napokon rendezzük meg.



Fordulót rendezünk 2022. Január 09., 16. és 30-án (mindhárom időpont vasárnap). A 22-23-i hétvégén valószínűleg nem tudunk mérkőzéseket lebonyolítani, mivel foglalt a pálya, de bárminemű változást közölni fogunk a weblapon. A Január 30-át követő hétvégékről még nem tudunk konkrétumokat közölni.

 

Az öregfiúk bajnokság kezdete is kérdéseket vet fel miután a JVV Zrt. közölte, a Jászberény KSE kosárlabda csapat a tavaszi szezonban is a Bercsényi Sportcsarnokban tartja edzéseit.

 

A frissített sorsolás már letölthető a "Letöltések - Sorsolások" útvonalon, illetve megtekinthető a "Teremfoci 2021-22" almenüben is.

Verseny Bizottsági Tájékoztatás 2021-12-28

KARÁCSONY KUPA VÉGEREDMÉNY


 

Alábbiakban közöljük a Karácsony Kupa második játéknap "C" csoportjának végeredményét, illetve a kupa végső díjazottjait.

 

 

 

"C" csoport:

1. helyezett: Ézsi Trapéz
2. helyezett: Best tech line
3. helyezett: Haverok
4. helyezett: HAR-KIS BT

 

 

Egyenes kiesés

 

14:00 Jappán és BARÁTAI - Vasutas Club 0-1

14:30 Érpart - Best tech line 1-1 - büntetőkkel a Best tech line csapata jutott tovább.

15:00 Berény barátok - Ézsi Trapéz 1-2

 

 

Hármas döntő

 

15:30 Vasutas Club - Best tech line 1-0

16:00 Vasutas Club - Ézsi Trapéz 0-1

16:30 Best tech line - Ézsi Trapéz 0-3  - A Best tech line csapata a játékosai sérülései miatt nem tudta vállalni a találkozót.

 

 

 

Végeredmény

 

3. Best tech line

2. Vasutas Club

1. Ézsi trapéz

 

 

Gratulálunk a dobogósaknak, illetve köszönjük mindenkinek a részvételt. A továbbiakban Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk!


Legközelebb  2022. január 09-én (vasárnap) találkozunk a Terembajnokság folytatásával.

 

T: V.B

 

Verseny Bizottsági Tájékoztatás 2021-12-27

Alábbiakban közöljük a Karácsony Kupa első játéknap "A" - "B" csoport végeredményét.

 

"A" csoport:

1. helyezett: Japppán és BARÁTAI
2. helyezett: Berény Barátok
3. helyezett: Casinó
4. helyezett: Kalapács Barkács

 

"B" csoport:

1. helyezett: Érpart
2. helyezett: Vasutas Club
3. helyezett: Va bank
4. helyezett: Csibészek

 

A Csibészek -- Va bank mérkőzésen ismételten jogosulatlanul játszott NB mérkőzésen folyamatosan szereplő Kálmán Levente, a Csibészek csapatában, de a Va bank csapatkapitányának kérésére a csapata lemondott a továbbjutásáról, így a fent említett sorrend a végeredmény.

 

28-án a "C" csoport küzdelmeivel, 11-órától, folytatódik a kupa.

 

 

14-órától az alábbi párosítások alakultak, alakulnak ki:

 

14,00-tól, A1 - B2 = Japppán és BARÁTAI -- Vasutas Club
14,30-tól, B1 - C2 = Érpart -- C2
15,00-tól, A2 - C1 = Berény Barátok -- C1

 

15,30-órától az utólsó három mérkőzés győztese körmérkőzés formában, (1-3, 2-3, 1-2,) dönti el a kupa sorsát.

 

 

Díjátadás 17-órakor.

T: V.B.

Karácsony Kupa 2021-12-23

Karácsony Kupa

 


December 27-én, 11-órától 17-óráig, és 28-án, 11-órától 17-óráig rendezzük a kupát a Bercsényi csarnokban.

 

3 db 4-es csoportban, játékidő 1X25 perc. Csoportokból az első két csapat jut az egyenen kieséses szakaszba, majd a három győztes körmérkőzéssel dönti el a végső győzelmet.

 

Nevezési díj 12 000 forint, melyet minden csapat az első mérkőzése előtt számla ellenébe köteles megfizetni.

 

Játékjogosultság, és a verseny szabályzat egyezik a jelenlegi terem labdarúgás szabályaival.

 

 

Csoporton belül a mérkőzések sorrendje:

 

1.mérk. 1-4, 2.mérk. 2-3, 3.mérk. 2-4, 4. mérk. 1-3, 5. mérk. 3-4, 6. mérk. 1-2,

 

Egyenes kieséses párosítása, időrendben:  A1 - B2, B1 - C2, A2 - C1,


Díjazás: 1.helyezett, Kupa, labda, oklevél,
              2.helyezett, labda, oklevél,
              3. helyezett, labda, oklevél,

 

Díjátadás 28-án, 17-órakor.

 

Csoportok:

"A" csoport: Berény Barátok, Casinó, Japppán és BARÁTAI, Kalapács Barkács
"B" csoport: Érpart, Vasutas Club, Csibészek, Va bank 
"C" csoport: Ézsi Trapéz, Haverok, HAR-KIS BT, Best tech line

 


Érdeklődni: Kgy-nél, a 06-30-235-7427-es számon.

T: Verseny Bizottság.

 

 

 

 

Hozzászólások