• 680_1_opt.png
  • 680_2_opt.png

1. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 ÉZSI 8 24
2 Dermesztő 8 16
3 Csizmadia 8 12
4 B-Beton 8 12
5 Sánta Büfé 8 12

2. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Nagy Csapat 8 22
2 Nagykáta 8 19
3 Káta FC 7 16
4 Ha bemegy 7 12
5 JP Fanatics 8 10

3. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Gépsor 8 24
2 Csibészek 8 17
3 JB. Tűzoltóság 8 13
4 Kis pénz-kis foci 8 12
5 Törtetők 8 9

Öregfiúk - 1.o.

Öregfiúk - 2.o

# Csapat Meccs Pont
1 Plasztik 7 16
2 BODAMO 7 13
3 Kurrencia 7 13

Hirdetés

Kupa lebonyolítás, második játéknap (2021. 06. 05)

 

 

Felsőház

 

 

 

,A" csoport - 1-es pálya

 

1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo

 

 3. forduló

 

17:00 JP Fanatics - Piccolo

17:45 Ézsi Trapéz - Hamm Horgászcentrum

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans

 

 3. forduló

 

17:00 Nagykáta Oldboys - Revans

17:45 Csizmadia és Társa - Berény Barátok

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya 

 

1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor

 

3. forduló

 

17:00 Mesterek 60 - P. monostor

17:45 Casino-Sánta Büfé - Sepultura

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

18:30 1. csapat - 4. csapat

19:15 2. csapat - 3. csapat

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

18:30 5. csapat - 8. csapat

19:15 6. csapat - 7. csapat

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

18:30 9. csapat - 12. csapat

19:15 10. csapat - 11. csapat

 

 

 

 

Alsóház 

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya 

 

1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci

 

3. forduló

14:00 Boserép-Memento - Kis pénz-kis foci

14:45 +Torlás - Sördögök

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya 

 

1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek

 

3. forduló

14:00 Guri Serház - Csibészek

14:45 Káta Fc - Brasil Gépsor

 

 

,,F" csoport - 3-as pálya 

 

1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló

 

3. forduló

14:00 JP Öregfiúk - Berényi Báktáló

14:45 KDJ Bútorház - Berva

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

15:30 1. csapat - 4. csapat

16:15 2. csapat - 3. csapat

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

15:30 5. csapat - 8. csapat

16:15 6. csapat - 7. csapat

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

15:30 9. csapat - 12. csapat

16:15 10. csapat - 11. csapat

 

Kupa eredmények első hétvége (2021. 05. 29)

 

Kupa eredmények és tabella, első hétvége 

 

 

Felsőház

 

 

,,A" csoport - 1-es pálya

 

1. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo 6-0

17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics 0-4

 

2. forduló

18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics 6-1

19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo 2-1

 

 

    M Gy D V GK P
1.  Ézsi Trapéz  2  2  0  0  12-1  6
2. JP Fanatics  2  1  0  1  6-5  3
3. Hamm Horgászcentrum  2  1  0  2-5  3
4.  Piccolo  2  0  0  2  1-8  0

 

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. forduló

17:00 Csizmadia és Társa - Revans 1-3

17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys 3-2

 

2. forduló

18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys 3-1

19:15 Berény Barátok - Revans 4-1

 

 

M GY D V GK P
1.  Berény Barátok  2 2 0 0 7-3 6
2.  Revans 2 1 0 1  4-5 3
3.  Csizmadia és Társa 2 1 0 1 4-4 3
4.  Nagykáta Oldboys 2 0 0 2 3-6 0

 

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya

 

1. forduló

17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor 1-2

17:45 Sepultura - Mesterek 60 2-3

 

2. forduló

18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60 6-5

19:15 Sepultura - P. monostor 1-1

 

 

 

     M Gy D V GK P
 1. Pusztamonostor 2  1 1 0 3-2 4
2. Casino-Sánta Büfé 2 1 0 1 7-7 3
3. Mesterek 60 2 1 0 1 8-8 3
4. Sepultura 2 0 1 1 3-4 1

 

 

 

Alsóház

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya

 

1. forduló

14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci 2-1

14:45 Sördögök - Boserép-Memento 2-0

 

2. forduló

15:30 +Torlás - Boserép Memento 3-0

16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci 1-4

 

 

     M Gy D V GK P
 1. +Torlás 2 2 0 0 5-1 6
2.   Kis pénz-kis foci 2 1 0 1 5-3 3
3. Sördögök 2 1 0 1 3-4 3
4. Boserép-Memento 2 0 0 2 0-5 0

 

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya

 

1. forduló

14:00 Káta FC - Csibészek 4-3

14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház 1-1

 

2. forduló

15:30 Káta FC - Guri Serház 4-0

16:15 Brasil Gépsor - Csibészek 1-1

 

 

    GY D V GK P
1.  Káta FC 2 2 0 0  8-3 6
2. Brasil Gépsor 2 0 2 0 2-2 2
3. Csibészek 2 0 1 1 4-5 1
4. Guri Serház 2 0 1 1 1-5  1

 

 

 

,,F" csoport - 3-as pálya

 

1. forduló

14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló 3-1

14:45 Berva - JP Öregfiúk 1-7

 

2. forduló

15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk 1-3

16:15 Berva - Berényi Báktáló 2-1

 

 

     M Gy D V GK P
 1. JP Öregfiúk 2 2 0 0 10-2 6
2. KDJ Bútorház 2 1 0 1 4-4 3
3. Berva 2 1 0 1 3-8 3
4.  Berényi Báktáló 2 0 0 2 2-5 0

 

 

Kupa részletes lebonyolítás, első játéknap

 

Felsőház 

 

 

 

,,A" csoport - 1-es pálya

 

 

1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo

 

 (A Ha bemegy gól visszalépett, helyette a JP Fanatics vállalta az indulást)

 

 

 1. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo

17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics

 

2. forduló

18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics

19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo

 

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans

 

 1. forduló

17:00 Csizmadia és Társa - Revans

17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys

 

2. forduló

18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys

19:15 Berény Barátok - Revans

 

 

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya 

 

1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor

 

1. forduló

17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor

17:45 Sepultura - Mesterek 60

 

2. forduló

18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60

19:15 Sepultura - P. monostor

 

 

 

 

Alsóház 

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya 

 

1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci

 

1. forduló

14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci 

14:45 Sördögök - Boserép-Memento

 

2. forduló

15:30  +Torlás - Boserép Memento

16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci

 

 

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya 

 

1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek

 

1. forduló

14:00 Káta FC - Csibészek

14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház 

 

2. forduló

15:30 Káta FC - Guri Serház

16:15 Brasil Gépsor - Csibészek

 

 

 


,,F" csoport - 3-as pálya 

 

1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló

 

1. forduló

14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló

14:45 Berva - JP Öregfiúk

 

2. forduló

15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk

16:15 Berva - Berényi Báktáló

 

 

 

Kupa Sorsolás

 

Felsőház csoportbeosztása

 

A csoporton belüli mérkőzések párosításai a előző cikkünkben leírtak alapján kerülnek megrendezésre.

 

 

,,A" csoport - 1-es pálya 17:00-tól

1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. Ha bemegy gól
4. Piccolo

 

,,B" csoport - 2-es pálya 17:00-tól

1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans

 

,,C" csoport-  3-as pálya 17:00-tól

1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor

 

A csoportokból minden csapat továbbjut a következő újabb négyes csoportkörbe

  

 

 

Alsóház csoportbeosztása

 

A csoporton belüli mérkőzések párosításai a előző cikkünkben leírtak alapján kerülnek megrendezésre.


,,D" csoport - 1-es pálya 14:00-tól

1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci

 

,,E" csoport  -  2-es pálya 14:00-tól

1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek

 

,,F" csoport  -  3-as pálya 14:00-tól

1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló

 

A csoportokból minden csapat továbbjut a következő újabb négyes csoportkörbe

  

 

Öregfiúk jelentkezés

Értesítjük a kupa iránt érdeklődőket, hogy a bajnokságunkban megfordult, illetve azon kívül játsszó Öregfiúk csapatok jelentkezését is szívesen várjuk, akik az E-F-G-H csoport valamelyikébe kerülhetnek, tehát a korábban feltüntetett gyengébbik ligában szerepelnének.

Kupa lebonyolításával kapcsolatos információk

 

Kupával kapcsolatos bővebb információ a BŐVEBBEN linkre kattintva érhető el.

 

Kiegészítés

KUPA (KIEGÉSZÍTÉS)

 

 

Felhívjuk a játékosok, valamint azok figyelmét akik nézőként szeretnének részt venni a jövő héten kezdődő kupán, hogy a napokban (Amikor hivatalosan elérjük az 5 millió fős beoltottsági számot) érvénybe lépő kormányrendelet alapján védettségi igazolvány nélkül bárki tartózkodhat a pálya, illetve a büfé területén.

Rendhagyó Kupa

 

Kupa Kupa Kupa

 

 

Rendhagyó 3 héten át tartó műfüves kupát szervez a
verseny bizottság.

A nevezett csapatok 3 héten keresztül, napi 2
mérkőzéssel, körmérkőzéses lebonyolítással
versenyezhetnek.

 

Időpontok: 05.29., 06.05., 06.12., 14:00-től 19:00-ig
Maximális létszám 32 csapat. Nevezni új csapattal is
lehet.

 

Egy játéknapon minden csapat 2 mérkőzést játszik.
Játékidő 2*20 perc.

 

4-es csoportokból a 3 lejátszott mérkőzése után
mindenki továbbjut és a többi csoport hasonló
helyezettjeivel folytatja a küzdelmeket.

 

A-B-C-D csoportokba az előző teljes 2019-es műfüves
bajnokság helyezettjei alapján a jobb csapatok kerülnek
besorolásra irányított sorsolással.

 

E-F-G-H csoportokba az előző teljes 2019-es műfüves
bajnokság helyezettjei alapján a gyengébben szereplő
csapatok kerülnek besorolásra ugyanúgy irányított
sorsolással.

 

Nevezési díj: 20.000 Ft. Befizetési határidő az első
mérkőzés kezdete előtt.

 

A kupa szabályai megegyeznek a már megszokott városi
bajnokság szabályaival. NB-ben szereplő férfi játékosok
nem játszhatnak. Minden játékos csak egy csapatban
szerepelhet.

 

Nevezni kizárólag az alábbi elérhetőségeken lehet:
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen vagy
sms-ben a 06-30-235-7427-es telefonszámon.

 

Nevezési határidő: 2021.05.26. (szerda) 18:00 óráig
lehet.

 

Érdeklődni Kgy-nél lehet: 06-30-235-7427

 

Tisztelettel: Verseny bizottság
Kgy

 

Tavaszi kupa

Értesítjük a csapatokat, hogy a korábban május 15-re (szombat) tervezett kupát a jelentkezők hiánya miatt nem rendezzük meg. A Verseny Bizottság azért döntött így mivel a mai nappal bezárólag csupán három együttes jelezte indulási szándékát.

 

Turóczi T.

 

 

Hozzászólások