• 680_1_opt.png
  • 680_2_opt.png

Teremfoci Öregfiúk

# Csapat Meccs Pont
1 Autoelektro 1 3
2 ÉZSI Trapéz 1 3
3 Fenegyerekek 1 1
3 Konkoly Electro 1 1
5 Vegyes Köret 0 0
6 Fáyters Öregfiúk 1 0

Teremfoci 1.osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Csizmadia 4 12
2 Har-Kis 4 10
3 Fejős Hús 4 9
4 Berény Barátok 4 7
5 Sánta Büfé 4 6

Teremfoci 2.osztály

# Csapat Meccs Pont
1 +Torlás 5 10
2 Pusztamonostor 5 9
3 Gépsor 5 8
4 Rokkant 5 7
5 KDJ 5 7

Hirdetés

Kupa eredmények harmadik hétvége (2021.06.12)

Kupa végeredmény

 

 

Felsőház
 
 
 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

 

1. forduló (2021.06.05)

Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5

 

2. forduló

Ézsi Trapéz - Berény Barátok 2-1

Mesterek 60 - Csizmadia 2-4

 

3. forduló

Berény Barátok - Csizmadia 4-5

Ézsi Trapéz - Mesterek 60 7-1

 

 

1. helyezett: Ézsi Trapéz 7 pont

2. helyezett: Csizmadia KFT 7 pont

3. helyezett: Berény Barátok 3 pont 

4. helyezett: Mesterek 60 0 pont

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

 

1. forduló (2021.06.05)

JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4

 

2. forduló

JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé 4-3

P. monostor - Nagykáta Oldboys 3-5

 

3. forduló

Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys 2-4

JP Fanatics - P. monostor 1-3

 

 

5. helyezett: Nagykáta Oldboys 9 pont

6. helyezett: Casino-Sánta Büfé 3 pont (gólkünbség 9-10)

7. helyezett: Pusztamonostor 3 pont (gólkünbség 8-10)

8. helyezett: JP Fanatics 3 pont (gólkünbség 6-13)

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3

 

2. forduló

Piccolo - Revans 3-0

Hamm Horgászcentrum - Sepultura 2-1

 

 

3. forduló

Revans - Sepultura 0-3 

Piccolo - Hamm Horgászcentrum 1-1

 

 

9. helyezett: Piccolo 7 pont

10. helyezett: Hamm Hrgászcentrum 5 pont

11. helyezett: Sepultura 3 pont

12. helyezett: Revans 1 pont

 

 

 

 

 

Alsóház

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Káta FC -  JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2

 

2. forduló

Káta FC  --  Kis pénz-kis foci  4-1
+ Torlás  --  JP. Öregfiúk  0-1
 

3. forduló

Kis pénz-kis foci  --  JP. Öregfiúk  2-3
Káta FC  --  + Torlás  4-1
 
 

1. helyezett: JP Öregfiúk 9 pont 

2. helyezett: Káta FC 6 pont

3. helyezett: Kis pénz-kis foci 3 pont

4. helyezett: +Torlás 0 pont

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Brasil Gépsor – Berva 0-0 (A mérkőzés 3 pontját a Berva csapata javára itélte a Verseny Bizottság)
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7

 

2. forduló

Brasil  Gépsor --  Guri Serház  0-3
KDJ Bútorház --  Berva  4-1
 

 

3. forduló

Guri Serház --  Berva  3-2
Brasil Gépsor  --  KDJ Bútorház 1-2

 

5. helyezett: Guri Serház 9 pont

6. helyezett: KDJ Bútorház 6 pont

7. helyezett: Berva 3 pont

8. helyezett: Brasil Gépsor -3 pont

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2

 

2. forduló

Sördögök  --  Csibészek  3-3
Boserép-Memento  --  Berényi Báktáló  0-3
 

 

3. forduló

Csibészek  --  Berényi Báktáló  6-2
Sördögök  --  Boserép-Memento  2-1
 

 

9. helyezett: Csibészek 7 pont

10. helyezett: Berényi Báktáló 6 pont 

11. helyezett: Sördögök 4 pont

12. helyezett: Boserép-Memento 0 pont

 

 

Három Bizottsági Határozat 2021-06-11

2021. 06. 05-én, Berva -- Brasil Gépsor ( 0-2 ) kupa mérkőzésen a kétéves eltiltását töltő Rékasi Milán, a Brasil Gépsor csapatában jogosulatlanul szerepelt. Ezért a mérkőzés három pontját, 0-0-ás eredménnyel a Berva csapata javára igazoljuk. A Brasil Gépsor csapatától három büntetőpont levonást alkalmazunk.

 

 

A bizottság Rékasi Milán eltiltását, 2023. 06. 30-ig meghosszabbítja.

Kupa lebonyolítás, harmadik játéknap (2021.06.12)

 

Felsőház

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

2. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Berény Barátok

17:45 Mesterek 60 - Csizmadia

 

3. forduló

18:30 Berény Barátok - Csizmadia

19:15 Ézsi Trapéz - Mesterek 60

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

2. forduló

17:00 JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé

17:45 P. monostor - Nagykáta Oldboys

 

3. forduló

 

18:30 Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys

19:15 JP Fanatics - P. monostor

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

2. forduló

17:00 Piccolo - Revans

18:30 Hamm Horgászcentrum - Sepultura

 

3. forduló

19:15 Revans - Sepultura

17:45 Piccolo - Hamm Horgászcentrum

 

 

Alsóház 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

2. forduló

14:00 Káta FC - kis pénz-kis foci

14:45 +Torlás - JP Öregfiúk

 

3. forduló

15:30 Kis pénz-kis foci - JP Öregfiúk

16:15 Káta FC - +Torlás

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

2. forduló

14:00 Brasil Gépsor - Guri Serház

14:45 KDJ Bútorház - Berva

 

3. forduló

15:30 Guri Serház - Berva

16:15 Brasil Gépsor - KDJ Bútorház

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

2. forduló

14:00 Sördögök - Csibészek

14:45 Boserép-Memento - Berényi Báktáló

 

3. forduló

15:30 Csibészek - Berényi Báktáló

16:15 Sördögök - Boserép-Memento

 

Strandfoci 2021

 

Strandfoci!!!!

 

 

Idén nyáron is 2 alkalommal lesz strandfocitorna a Lehel Termálfürdő Kft. strandján. Mind
férfi, mind női csapatok jelentkezésére számítunk! Előreláthatólag ugyanúgy pénzdíjas lesz,
mint szokott lenni.

 

A 2 várható időpont:

2021. július 04. (vasárnap)

2021. július 31. (szombat)


Érdeklődni és jelentkezni Kiss Attilánál (70-5112536, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

 

Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 2.

 

Kupa eredmények és tabella, második hétvége (2.) - helyosztó csoportok

 

 

 

 

Felsőház

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

1. forduló

Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

 

1. forduló

JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

 

1. forduló

Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3

 

 

 

Alsóház

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

1. forduló

Káta FC -  JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

1. forduló

Brasil Gépsor – Berva - ÓVÁS ALATT
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

1. forduló

Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2

 

 

Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 1.

 

Kupa eredmények és tabella, második hétvége (1.) 

 

 

 

Felsőház

 


"D" csoport


1. Ézsi 9 pont
2. JP. Fanatics 4 pont
3. HAMM Horgász 3 pont
4. Piccolo 1 pont

 

3. forduló

 

JP. Fanatics  --  Piccolo   3-3
Ézsi  Trapéz --  Hamm Horgászcentrum  3-1
 
 

 

"E" csoport

 

1. Csizmadia 6 pont
2. Ber. Bar. 6 pont
3. Nagykáta Old. 3 pont
4. Revans 3 pont

 

3. forduló

 

Nagykáta Oldboys --  Revans  2-1
Csizmadia  --  Berény Barátok  2-1

 

 

"F" csoport


1. Mesterek 6 pont
2. Casinó 4 pont
3. P. monostor 4 pont
4. Sepultúra 2 pont

 

 

3. forduló

 

Mesterek 60 --  P. monostor  1-0
Casinó-Sánta Büfé  --  Sepultura  3-3

 

 

 

 

 

Alsóház

 


"A" csoport


1. +Torlás 9 pont
2. Kispénz 6 pont
3. Sördögök 3 pont
4. Boserép 0 pont

 

3. forduló

 

Boserép-Memento --  Kis pénz-kis foci  0-2
+ Torlás  --  Sördögök  1-0

 

 

 

"B" csoport


1. Káta FC 6 pont
2. Brasil Gépsor 5 pont
3. Guri Serház 4 pont
4. Csibészek 1 pont

 

3. forduló

 

 

Guri  Serház --  Csibészek  5-2
Káta FC  --  Brasil Gépsor  1-2

 

 

 

"C" csoport


1. JP. Öregfiúk 9 pont
2. KDJ Bútorház 4 pont
3. Berva 4 pont
4. Baktáló 0 pont

 

3. forduló

 

JP. Öregfiúk  --  Berényi Báktáló  6-3
KDJ Bútorház  --  Berva  3-3

 

 

 

Kupa lebonyolítás, második játéknap (2021. 06. 05)

 

 

Felsőház

 

 

 

,A" csoport - 1-es pálya

 

1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo

 

 3. forduló

 

17:00 JP Fanatics - Piccolo

17:45 Ézsi Trapéz - Hamm Horgászcentrum

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans

 

 3. forduló

 

17:00 Nagykáta Oldboys - Revans

17:45 Csizmadia és Társa - Berény Barátok

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya 

 

1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor

 

3. forduló

 

17:00 Mesterek 60 - P. monostor

17:45 Casino-Sánta Büfé - Sepultura

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

18:30 1. csapat - 4. csapat

19:15 2. csapat - 3. csapat

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

18:30 5. csapat - 8. csapat

19:15 6. csapat - 7. csapat

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

18:30 9. csapat - 12. csapat

19:15 10. csapat - 11. csapat

 

 

 

 

Alsóház 

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya 

 

1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci

 

3. forduló

14:00 Boserép-Memento - Kis pénz-kis foci

14:45 +Torlás - Sördögök

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya 

 

1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek

 

3. forduló

14:00 Guri Serház - Csibészek

14:45 Káta Fc - Brasil Gépsor

 

 

,,F" csoport - 3-as pálya 

 

1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló

 

3. forduló

14:00 JP Öregfiúk - Berényi Báktáló

14:45 KDJ Bútorház - Berva

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

15:30 1. csapat - 4. csapat

16:15 2. csapat - 3. csapat

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

15:30 5. csapat - 8. csapat

16:15 6. csapat - 7. csapat

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

15:30 9. csapat - 12. csapat

16:15 10. csapat - 11. csapat

 

Kupa eredmények első hétvége (2021. 05. 29)

 

Kupa eredmények és tabella, első hétvége 

 

 

Felsőház

 

 

,,A" csoport - 1-es pálya

 

1. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo 6-0

17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics 0-4

 

2. forduló

18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics 6-1

19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo 2-1

 

 

    M Gy D V GK P
1.  Ézsi Trapéz  2  2  0  0  12-1  6
2. JP Fanatics  2  1  0  1  6-5  3
3. Hamm Horgászcentrum  2  1  0  2-5  3
4.  Piccolo  2  0  0  2  1-8  0

 

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. forduló

17:00 Csizmadia és Társa - Revans 1-3

17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys 3-2

 

2. forduló

18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys 3-1

19:15 Berény Barátok - Revans 4-1

 

 

M GY D V GK P
1.  Berény Barátok  2 2 0 0 7-3 6
2.  Revans 2 1 0 1  4-5 3
3.  Csizmadia és Társa 2 1 0 1 4-4 3
4.  Nagykáta Oldboys 2 0 0 2 3-6 0

 

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya

 

1. forduló

17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor 1-2

17:45 Sepultura - Mesterek 60 2-3

 

2. forduló

18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60 6-5

19:15 Sepultura - P. monostor 1-1

 

 

 

     M Gy D V GK P
 1. Pusztamonostor 2  1 1 0 3-2 4
2. Casino-Sánta Büfé 2 1 0 1 7-7 3
3. Mesterek 60 2 1 0 1 8-8 3
4. Sepultura 2 0 1 1 3-4 1

 

 

 

Alsóház

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya

 

1. forduló

14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci 2-1

14:45 Sördögök - Boserép-Memento 2-0

 

2. forduló

15:30 +Torlás - Boserép Memento 3-0

16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci 1-4

 

 

     M Gy D V GK P
 1. +Torlás 2 2 0 0 5-1 6
2.   Kis pénz-kis foci 2 1 0 1 5-3 3
3. Sördögök 2 1 0 1 3-4 3
4. Boserép-Memento 2 0 0 2 0-5 0

 

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya

 

1. forduló

14:00 Káta FC - Csibészek 4-3

14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház 1-1

 

2. forduló

15:30 Káta FC - Guri Serház 4-0

16:15 Brasil Gépsor - Csibészek 1-1

 

 

    GY D V GK P
1.  Káta FC 2 2 0 0  8-3 6
2. Brasil Gépsor 2 0 2 0 2-2 2
3. Csibészek 2 0 1 1 4-5 1
4. Guri Serház 2 0 1 1 1-5  1

 

 

 

,,F" csoport - 3-as pálya

 

1. forduló

14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló 3-1

14:45 Berva - JP Öregfiúk 1-7

 

2. forduló

15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk 1-3

16:15 Berva - Berényi Báktáló 2-1

 

 

     M Gy D V GK P
 1. JP Öregfiúk 2 2 0 0 10-2 6
2. KDJ Bútorház 2 1 0 1 4-4 3
3. Berva 2 1 0 1 3-8 3
4.  Berényi Báktáló 2 0 0 2 2-5 0

 

 

Kupa részletes lebonyolítás, első játéknap

 

Felsőház 

 

 

 

,,A" csoport - 1-es pálya

 

 

1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo

 

 (A Ha bemegy gól visszalépett, helyette a JP Fanatics vállalta az indulást)

 

 

 1. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo

17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics

 

2. forduló

18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics

19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo

 

 

 

,,B" csoport - 2-es pálya

 

1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans

 

 1. forduló

17:00 Csizmadia és Társa - Revans

17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys

 

2. forduló

18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys

19:15 Berény Barátok - Revans

 

 

 

 

,,C" csoport- 3-as pálya 

 

1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor

 

1. forduló

17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor

17:45 Sepultura - Mesterek 60

 

2. forduló

18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60

19:15 Sepultura - P. monostor

 

 

 

 

Alsóház 

 

 

 

,,D" csoport - 1-es pálya 

 

1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci

 

1. forduló

14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci 

14:45 Sördögök - Boserép-Memento

 

2. forduló

15:30  +Torlás - Boserép Memento

16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci

 

 

 

 

,,E" csoport - 2-es pálya 

 

1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek

 

1. forduló

14:00 Káta FC - Csibészek

14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház 

 

2. forduló

15:30 Káta FC - Guri Serház

16:15 Brasil Gépsor - Csibészek

 

 

 


,,F" csoport - 3-as pálya 

 

1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló

 

1. forduló

14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló

14:45 Berva - JP Öregfiúk

 

2. forduló

15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk

16:15 Berva - Berényi Báktáló

 

 

 

 

 

Hozzászólások