• 680_2_opt.png
  • 680_1_opt.png

1. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 ÉZSI 8 24
2 Dermesztő 8 16
3 Csizmadia 8 12
4 B-Beton 8 12
5 Sánta Büfé 8 12

2. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Nagy Csapat 8 22
2 Nagykáta 8 19
3 Káta FC 7 16
4 Ha bemegy 7 12
5 JP Fanatics 8 10

3. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Gépsor 8 24
2 Csibészek 8 17
3 JB. Tűzoltóság 8 13
4 Kis pénz-kis foci 8 12
5 Törtetők 8 9

Öregfiúk - 1.o.

Öregfiúk - 2.o

# Csapat Meccs Pont
1 Plasztik 7 16
2 BODAMO 7 13
3 Kurrencia 7 13

Hirdetés

Verseny Bizottsági Határozat 2020-11-06

P.L. Tajfun -- Wiski Cola ( 5-5 ) mérkőzés eredményét a verseny bizottság 3-0-ával a Wiski Cola javára igazolja.

Verseny Bizottsági Határozat 2020-11-01

P.L. Tajfun -- Wiski Cóla ( 5-5 ) mérkőzés 49. percében rendkívül agresszíven, tettlegességet elkövető játékosok levonultak a pályáról, ezért a Verseny Bizottság a P.L. Tajfun csapatának valamennyi játékosa játékjogát a HÁROM BIZOTTSÁG határozathozataláig felfüggeszti.

Díjátadó ünnepség 2020

Értesítünk minden kispályás foci iránt érdeklődőt, hogy a díjátadó ünnepséget, 2020. november 6-án pénteken 18-órakor tartjuk az Aranysas Étteremben.


Vendégeink:

Dr. Gottdiener Lajos, JFC Elnöke,
Kasza Lajos, JP Aréna tulajdonosa,
Szántai Attila, JP Aréna koordinátora


Napirendi pontok:

- Műfüves bajnokság értékelése.
- Bajnokságban elért eredmények díjazása.
- Terembajnokság versenykiírásának megbeszélése.


Kgy

Verseny Bizottsági Közlemény 2020-11-01

Felhívjuk a csapatvezetők figyelmét, hogy kizárólag csak azok a csapatok vehetnek részt a terembajnokságban, akik LEGALÁBB 1 FŐVEL képviseltetik magukat az Aranysas Étteremben megrendezendő díjátadó ünnepségen.

3. osztály végeredmény

Városi 3. osztály, végeredmény

 

 

9. helyért
 
Csibészek  --  Real Team 11-4 
Gólszerzők: Lendvai Olivér, Járomi Dávid 2, Varga Norbert, Bötös Bálint, Dóka Gergő 2, Bélteki Adrián 4,   ill.  Bankos Szabolcs, Bagi Máté 3
 
Első mérkőzés: 9-0 Összesítésben: 20-4
 
 
 
7. helyért
 
Sördögök  --  Bad-Boys  4-3 
Gólszerzők: Szappanos Róbert, Szebenyi Attila 3,  ill.  Gaál István, Szíjjártó Zoltán 2
 
 
 
5. helyért
 
Rokkant SC -- Lord Söröző 0-3
A Rokkant SC nem jelent meg a mérkőzésen
 
 
 
Bronzmérkőzés
 
Berva  --  Brasil  2-2  Büntetőkkel  0-1
Gólszerzők: Fülöp Bence, Kiss Ádám Barna,  ill.  Baráth Márkó 2   
 
 
 
Döntő
 
B-B Elektro  --  Jb. Tűzoltók  7-2 
Gólszerzők: Rusvai Zsolt 3, Fülöp Ádám 2, Sebők Roland, Túróczi Bálint,  ill.  Urbán Ferenc 2
 
 
 
Végeredmény
10. Real Team
9. Csibészek
8. Bad Boys
7. Sördögök
6. Rokkant SC
5. Lord Söröző
4. Berva
3. Brasil Gépsor
2. Jászberényi Tűzoltóság
1. B-B. Elektro
 
 
 
Góllövőlista végeredménye
 
 
1. Urbán Ferenc 15 gól (Jászberényi Tűzoltóság)
2. Kósa Csaba 13 gól (Lord Söröző)
3. Fülöp Bence 12 gól (Berva)
4. Fehér Pál (Brasil Gépsor) és Fülöp Péter (B-B Elektro) 11-11 gól

Teremfoci nevezés

 

TEREMFOCI NEVEZÉS!!!

 

 

Megkérünk minden csapatot, illetve azok csapatvezetőit, hogy a téli terembajnokságra való nevezési szándékukat hétvégén, a jegyzőkönyvhöz csatolt kérdés megválaszolásával, illetve aláírásukkal JELEZZÉK a vezetőség felé!!!

 

Kgy

 

Gazdájukat keressük

 Gazdájukat keressük!!!

 

 

A képen látható cipő, illetve focilabda keresi gazdáját!!!

A cipővel Kgy-nél a 06 30 235 7227-es, míg a labdával kapcsolatban, a 06 30 872 5918-as számon Turóczi Tamásnál lehet érdeklődni.

122751080 635694773773841 1670962917824219292 n

 

122758601 343307600102291 1459506612292766284 n

 

3. osztály rájátszás eredmények

 Városi 3. osztály, rájátszás eredményei

 

 

 

Real Team -- Csibészek 0-9

Gólszerzők: Bötös Bálint, Rigó Bálint, Dóka Gergő 2, Nagy Ádám 3, Bélteki Adrián 2


Rokkant SC -- Sördögök 3-0

A Sördögök nem jelent meg a mérkőzésen

 

Bad-Boys -- Lord Söröző 1-10

Gólszerzők:Szíjjártó Zoltán, ill. Sisa Barnabás, Sós Levente 2, Birgés Tibor, Alvári Kristóf, Kósa Csaba 3, Szappanos Gergely, Szabó Márton


Berva -- B-B Elektro 3-4

Gólszerzők: Fülöp Bence, Boda László 2, ill. Borsányi Attila, Kerekes Róbert, Fülöp Péter 2

 


Brasil Gépsor -- Jb. Tűzoltók 1-3

Gólszerzők: Bankos István, ill. Urbán Ferenc 2, Urbán László

 

 

 

Helyosztók párosításai (3-as pálya)

 

9. helyért

Csibészek -- Real Team 14-óra

Első mérkőzés eredménye: 9-0

 

7. helyért

Sördögök -- Bad Boys 15-óra

 

5. helyért

Rokkant SC -- Lord Söröző 16-óra

 

3. helyért

Berva -- Brasil Gépsor 17-óra

 

1. helyért

B. B. Elektro -- Jászberényi Tűzoltóság 18-óra

 

(A góllövőlista végeredménye a helyosztók után lesz közzétéve)

 

Admin

 

Verseny Bizottsági Közlemény 2020-10-23

Felhívjuk a csapatok játékosainak figyelmét, hogy a szájmaszk használata holnaptól (2020. október 24. szombat) kötelező a műfüves pálya területén!!!

 

A maszkot a bejárat előtt kell feltenni és kizárólag csak a mérkőzés kezdete előtt lehet azt levenni. Ahogy az véget ért újra fel kell helyezni.

 

Illetve a büfé közvetlen közelében megengedett a maszk levétele, ami a vásárlást és az étel-ital fogyasztást foglalja magába.

 

Az országos Kormányrendelet betartását a Verseny Bizottság ellenőrizheti és akár büntetésben is részesítheti azokat a csapatokat, illetve játékosait, akik nem tartják be a benne írottakat.

 

 

A hivatalos rendelet:

https://koronavirus.gov.hu/cikkek/pentektol-kotelezo-maszkviseles-szabadteri-rendezvenyeken

 

Admin

 

 

 

Hozzászólások