• 680_1_opt.png
  • 680_2_opt.png

1. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 ÉZSI 8 24
2 Dermesztő 8 16
3 Csizmadia 8 12
4 B-Beton 8 12
5 Sánta Büfé 8 12

2. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Nagy Csapat 8 22
2 Nagykáta 8 19
3 Káta FC 7 16
4 Ha bemegy 7 12
5 JP Fanatics 8 10

3. osztály

# Csapat Meccs Pont
1 Gépsor 8 24
2 Csibészek 8 17
3 JB. Tűzoltóság 8 13
4 Kis pénz-kis foci 8 12
5 Törtetők 8 9

Öregfiúk - 1.o.

Öregfiúk - 2.o

# Csapat Meccs Pont
1 Plasztik 7 16
2 BODAMO 7 13
3 Kurrencia 7 13

Hirdetés

Jászsági Kupa

 A Jászsági kupáról szóló Trió TV beszámolók az alábbi linkre kattintva megtekinthetőek:

 

 
 
 
 

Kupa eredmények harmadik hétvége (2021.06.12)

Kupa végeredmény

 

 

Felsőház
 
 
 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

 

1. forduló (2021.06.05)

Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5

 

2. forduló

Ézsi Trapéz - Berény Barátok 2-1

Mesterek 60 - Csizmadia 2-4

 

3. forduló

Berény Barátok - Csizmadia 4-5

Ézsi Trapéz - Mesterek 60 7-1

 

 

1. helyezett: Ézsi Trapéz 7 pont

2. helyezett: Csizmadia KFT 7 pont

3. helyezett: Berény Barátok 3 pont 

4. helyezett: Mesterek 60 0 pont

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

 

1. forduló (2021.06.05)

JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4

 

2. forduló

JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé 4-3

P. monostor - Nagykáta Oldboys 3-5

 

3. forduló

Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys 2-4

JP Fanatics - P. monostor 1-3

 

 

5. helyezett: Nagykáta Oldboys 9 pont

6. helyezett: Casino-Sánta Büfé 3 pont (gólkünbség 9-10)

7. helyezett: Pusztamonostor 3 pont (gólkünbség 8-10)

8. helyezett: JP Fanatics 3 pont (gólkünbség 6-13)

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3

 

2. forduló

Piccolo - Revans 3-0

Hamm Horgászcentrum - Sepultura 2-1

 

 

3. forduló

Revans - Sepultura 0-3 

Piccolo - Hamm Horgászcentrum 1-1

 

 

9. helyezett: Piccolo 7 pont

10. helyezett: Hamm Hrgászcentrum 5 pont

11. helyezett: Sepultura 3 pont

12. helyezett: Revans 1 pont

 

 

 

 

 

Alsóház

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Káta FC -  JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2

 

2. forduló

Káta FC  --  Kis pénz-kis foci  4-1
+ Torlás  --  JP. Öregfiúk  0-1
 

3. forduló

Kis pénz-kis foci  --  JP. Öregfiúk  2-3
Káta FC  --  + Torlás  4-1
 
 

1. helyezett: JP Öregfiúk 9 pont 

2. helyezett: Káta FC 6 pont

3. helyezett: Kis pénz-kis foci 3 pont

4. helyezett: +Torlás 0 pont

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Brasil Gépsor – Berva 0-0 (A mérkőzés 3 pontját a Berva csapata javára itélte a Verseny Bizottság)
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7

 

2. forduló

Brasil  Gépsor --  Guri Serház  0-3
KDJ Bútorház --  Berva  4-1
 

 

3. forduló

Guri Serház --  Berva  3-2
Brasil Gépsor  --  KDJ Bútorház 1-2

 

5. helyezett: Guri Serház 9 pont

6. helyezett: KDJ Bútorház 6 pont

7. helyezett: Berva 3 pont

8. helyezett: Brasil Gépsor -3 pont

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

1. forduló (2021.06.05)

Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2

 

2. forduló

Sördögök  --  Csibészek  3-3
Boserép-Memento  --  Berényi Báktáló  0-3
 

 

3. forduló

Csibészek  --  Berényi Báktáló  6-2
Sördögök  --  Boserép-Memento  2-1
 

 

9. helyezett: Csibészek 7 pont

10. helyezett: Berényi Báktáló 6 pont 

11. helyezett: Sördögök 4 pont

12. helyezett: Boserép-Memento 0 pont

 

 

Három Bizottsági Határozat 2021-06-11

2021. 06. 05-én, Berva -- Brasil Gépsor ( 0-2 ) kupa mérkőzésen a kétéves eltiltását töltő Rékasi Milán, a Brasil Gépsor csapatában jogosulatlanul szerepelt. Ezért a mérkőzés három pontját, 0-0-ás eredménnyel a Berva csapata javára igazoljuk. A Brasil Gépsor csapatától három büntetőpont levonást alkalmazunk.

 

 

A bizottság Rékasi Milán eltiltását, 2023. 06. 30-ig meghosszabbítja.

Kupa lebonyolítás, harmadik játéknap (2021.06.12)

 

Felsőház

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

2. forduló

17:00 Ézsi Trapéz - Berény Barátok

17:45 Mesterek 60 - Csizmadia

 

3. forduló

18:30 Berény Barátok - Csizmadia

19:15 Ézsi Trapéz - Mesterek 60

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

2. forduló

17:00 JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé

17:45 P. monostor - Nagykáta Oldboys

 

3. forduló

 

18:30 Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys

19:15 JP Fanatics - P. monostor

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

2. forduló

17:00 Piccolo - Revans

18:30 Hamm Horgászcentrum - Sepultura

 

3. forduló

19:15 Revans - Sepultura

17:45 Piccolo - Hamm Horgászcentrum

 

 

Alsóház 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

 

2. forduló

14:00 Káta FC - kis pénz-kis foci

14:45 +Torlás - JP Öregfiúk

 

3. forduló

15:30 Kis pénz-kis foci - JP Öregfiúk

16:15 Káta FC - +Torlás

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

 

2. forduló

14:00 Brasil Gépsor - Guri Serház

14:45 KDJ Bútorház - Berva

 

3. forduló

15:30 Guri Serház - Berva

16:15 Brasil Gépsor - KDJ Bútorház

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

 

2. forduló

14:00 Sördögök - Csibészek

14:45 Boserép-Memento - Berényi Báktáló

 

3. forduló

15:30 Csibészek - Berényi Báktáló

16:15 Sördögök - Boserép-Memento

 

Strandfoci 2021

 

Strandfoci!!!!

 

 

Idén nyáron is 2 alkalommal lesz strandfocitorna a Lehel Termálfürdő Kft. strandján. Mind
férfi, mind női csapatok jelentkezésére számítunk! Előreláthatólag ugyanúgy pénzdíjas lesz,
mint szokott lenni.

 

A 2 várható időpont:

2021. július 04. (vasárnap)

2021. július 31. (szombat)


Érdeklődni és jelentkezni Kiss Attilánál (70-5112536, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

 

Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 2.

 

Kupa eredmények és tabella, második hétvége (2.) - helyosztó csoportok

 

 

 

 

Felsőház

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya) 

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

1. forduló

Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

 

1. forduló

JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

 

1. forduló

Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3

 

 

 

Alsóház

 

 

 

Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)

A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik

 

 

1. forduló

Káta FC -  JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2

 

 

 

Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)

2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik

 

 

1. forduló

Brasil Gépsor – Berva - ÓVÁS ALATT
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7

 

 

 

Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)

A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik

 

 

1. forduló

Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2

 

 

Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 1.

 

Kupa eredmények és tabella, második hétvége (1.) 

 

 

 

Felsőház

 


"D" csoport


1. Ézsi 9 pont
2. JP. Fanatics 4 pont
3. HAMM Horgász 3 pont
4. Piccolo 1 pont

 

3. forduló

 

JP. Fanatics  --  Piccolo   3-3
Ézsi  Trapéz --  Hamm Horgászcentrum  3-1
 
 

 

"E" csoport

 

1. Csizmadia 6 pont
2. Ber. Bar. 6 pont
3. Nagykáta Old. 3 pont
4. Revans 3 pont

 

3. forduló

 

Nagykáta Oldboys --  Revans  2-1
Csizmadia  --  Berény Barátok  2-1

 

 

"F" csoport


1. Mesterek 6 pont
2. Casinó 4 pont
3. P. monostor 4 pont
4. Sepultúra 2 pont

 

 

3. forduló

 

Mesterek 60 --  P. monostor  1-0
Casinó-Sánta Büfé  --  Sepultura  3-3

 

 

 

 

 

Alsóház

 


"A" csoport


1. +Torlás 9 pont
2. Kispénz 6 pont
3. Sördögök 3 pont
4. Boserép 0 pont

 

3. forduló

 

Boserép-Memento --  Kis pénz-kis foci  0-2
+ Torlás  --  Sördögök  1-0

 

 

 

"B" csoport


1. Káta FC 6 pont
2. Brasil Gépsor 5 pont
3. Guri Serház 4 pont
4. Csibészek 1 pont

 

3. forduló

 

 

Guri  Serház --  Csibészek  5-2
Káta FC  --  Brasil Gépsor  1-2

 

 

 

"C" csoport


1. JP. Öregfiúk 9 pont
2. KDJ Bútorház 4 pont
3. Berva 4 pont
4. Baktáló 0 pont

 

3. forduló

 

JP. Öregfiúk  --  Berényi Báktáló  6-3
KDJ Bútorház  --  Berva  3-3

 

 

 

 

 

Hozzászólások