3 Plasztik 4 12
4 CO-OP STAR 4 10
5 Autoelektro 4 9

Verseny Bizottsági Határozat: 2019-09-17

Sepultura -- B-Beton 2-5 mérkőzésen jogosulatlanul játszott Kovács Martin, az Ézsi trapéz játékosa, mert a nyári szünetben nem igazolt át, ezért a mérkőzést 3 - 0-ával a Sepultúra csapata javára igazoljuk.

Kovács Martin játékjogát, minden általunk szervezett bajnokságban 2019 12. 31.-ig felfüggesztjük.

Verseny Bizottsági Tájékoztatás:

Értesítjük a harmadosztályban szereplő játékosokat, hogy a szombati 15. fordulót követően 8-8 csapattal, felsőház, alsóház csoportban folytatódik a bajnokság. A csoportba csak az egymás elleni eredményt viszik magukkal a csapatok, de a góllövőlistát tovább gördítjük.

Értesítjük az öregfiúk bajnokság résztvevőit, hogy az alapszakasz után (2 forduló) mindkét osztályban 5-5-ös csoportba, alsó-felsőházba soroljuk a csapatokat, ahová az egymás elleni eredményt viszik magukkal, de a góllövőlistát tovább gördítjük.