Előnézet: YOSHI Trans - Konkoly Electro Kft | Teremfoci 2019 - Öregfiúk

Mérkőzés időpontja 19:00 h

Hozzászólások

-1 #1 Német Gábor 2014-04-16 07:42
Fenegyerekek!
Rózsa beépítése a csapatba nem lesz egyszerű dolog, de közösen meg tudjuk oldani. Nehéz első félidő után jött egy 10 perc igazi közönségszórako ztató foci, ami alatt el is döntöttük a mérkőzést. Jövő héten jöhet a Kozma, remélhetőleg kipipálva! Góljaimon kívül remélem nem felejtitek el a 2 gólpasszomat sem. Batigól! Megrúgattam veled az első fordulóban az első gólodat, remélem nem kell várni 42 fordulót a következőre. :lol: Hajszi! Az első gól amit kaptál fél pályáról meg ne magyarázd, hogy azért mert Batigólon megpattant, mivel Batigól is kb. 25 méterre volt a kaputól! Igaz fél év meg egy győzelem után elnézzük neked!

Csak regisztrált, és bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni!

-37 Pontkülönbség 10
YOSHI Trans - Fenegyerekek 2:1 Legnagyobb hazai győzelem Konkoly Electro Kft - Berény-Therm 6:0
YOSHI Trans - Brigád 1:12 Legnagyobb hazai vereség Konkoly Electro Kft - Brigád 3:7
Fáyters Öregfiúk - YOSHI Trans 1:3 Legnagyobb idegenbeli győzelem YOSHI Trans - Konkoly Electro Kft 0:1
Kozma - Öcsiker Kft. - YOSHI Trans 6:0 Legnagyobb idegenbeli vereség Kozma - Öcsiker Kft. - Konkoly Electro Kft 6:0