Kupa eredmények harmadik hétvége (2021.06.12)
Kupa végeredmény
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
1. forduló (2021.06.05)
Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5
2. forduló
Ézsi Trapéz - Berény Barátok 2-1
Mesterek 60 - Csizmadia 2-4
3. forduló
Berény Barátok - Csizmadia 4-5
Ézsi Trapéz - Mesterek 60 7-1
1. helyezett: Ézsi Trapéz 7 pont
2. helyezett: Csizmadia KFT 7 pont
3. helyezett: Berény Barátok 3 pont
4. helyezett: Mesterek 60 0 pont
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
1. forduló (2021.06.05)
JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4
2. forduló
JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé 4-3
P. monostor - Nagykáta Oldboys 3-5
3. forduló
Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys 2-4
JP Fanatics - P. monostor 1-3
5. helyezett: Nagykáta Oldboys 9 pont
6. helyezett: Casino-Sánta Büfé 3 pont (gólkünbség 9-10)
7. helyezett: Pusztamonostor 3 pont (gólkünbség 8-10)
8. helyezett: JP Fanatics 3 pont (gólkünbség 6-13)
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
1. forduló (2021.06.05)
Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3
2. forduló
Piccolo - Revans 3-0
Hamm Horgászcentrum - Sepultura 2-1
3. forduló
Revans - Sepultura 0-3
Piccolo - Hamm Horgászcentrum 1-1
9. helyezett: Piccolo 7 pont
10. helyezett: Hamm Hrgászcentrum 5 pont
11. helyezett: Sepultura 3 pont
12. helyezett: Revans 1 pont
Alsóház
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
1. forduló (2021.06.05)
Káta FC - JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2
2. forduló
3. forduló
1. helyezett: JP Öregfiúk 9 pont
2. helyezett: Káta FC 6 pont
3. helyezett: Kis pénz-kis foci 3 pont
4. helyezett: +Torlás 0 pont
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
1. forduló (2021.06.05)
Brasil Gépsor – Berva 0-0 (A mérkőzés 3 pontját a Berva csapata javára itélte a Verseny Bizottság)
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7
2. forduló
3. forduló
5. helyezett: Guri Serház 9 pont
6. helyezett: KDJ Bútorház 6 pont
7. helyezett: Berva 3 pont
8. helyezett: Brasil Gépsor -3 pont
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
1. forduló (2021.06.05)
Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2
2. forduló
3. forduló
9. helyezett: Csibészek 7 pont
10. helyezett: Berényi Báktáló 6 pont
11. helyezett: Sördögök 4 pont
12. helyezett: Boserép-Memento 0 pont
Három Bizottsági Határozat 2021-06-11
2021. 06. 05-én, Berva -- Brasil Gépsor ( 0-2 ) kupa mérkőzésen a kétéves eltiltását töltő Rékasi Milán, a Brasil Gépsor csapatában jogosulatlanul szerepelt. Ezért a mérkőzés három pontját, 0-0-ás eredménnyel a Berva csapata javára igazoljuk. A Brasil Gépsor csapatától három büntetőpont levonást alkalmazunk.
A bizottság Rékasi Milán eltiltását, 2023. 06. 30-ig meghosszabbítja.
Kupa lebonyolítás, harmadik játéknap (2021.06.12)
Felsőház
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
2. forduló
17:00 Ézsi Trapéz - Berény Barátok
17:45 Mesterek 60 - Csizmadia
3. forduló
18:30 Berény Barátok - Csizmadia
19:15 Ézsi Trapéz - Mesterek 60
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2. forduló
17:00 JP Fanatics - Casino-Sánta Büfé
17:45 P. monostor - Nagykáta Oldboys
3. forduló
18:30 Casino-Sánta Büfé - Nagykáta Oldboys
19:15 JP Fanatics - P. monostor
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
2. forduló
17:00 Piccolo - Revans
18:30 Hamm Horgászcentrum - Sepultura
3. forduló
19:15 Revans - Sepultura
17:45 Piccolo - Hamm Horgászcentrum
Alsóház
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
2. forduló
14:00 Káta FC - kis pénz-kis foci
14:45 +Torlás - JP Öregfiúk
3. forduló
15:30 Kis pénz-kis foci - JP Öregfiúk
16:15 Káta FC - +Torlás
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2. forduló
14:00 Brasil Gépsor - Guri Serház
14:45 KDJ Bútorház - Berva
3. forduló
15:30 Guri Serház - Berva
16:15 Brasil Gépsor - KDJ Bútorház
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
2. forduló
14:00 Sördögök - Csibészek
14:45 Boserép-Memento - Berényi Báktáló
3. forduló
15:30 Csibészek - Berényi Báktáló
16:15 Sördögök - Boserép-Memento
Strandfoci 2021
Strandfoci!!!!
Idén nyáron is 2 alkalommal lesz strandfocitorna a Lehel Termálfürdő Kft. strandján. Mind
férfi, mind női csapatok jelentkezésére számítunk! Előreláthatólag ugyanúgy pénzdíjas lesz,
mint szokott lenni.
A 2 várható időpont:
2021. július 04. (vasárnap)
2021. július 31. (szombat)
Érdeklődni és jelentkezni Kiss Attilánál (70-5112536, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 2.
Kupa eredmények és tabella, második hétvége (2.) - helyosztó csoportok
Felsőház
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik
1. forduló
Ézsi Trapéz– Csizmadia 0-0
Mesterek 60 – Berény Barátok 1-5
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik
1. forduló
JP Fanatics – Nagykáta Oldboys 1-7
P. monostor – Casino-Sánta Büfé 2-4
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik
1. forduló
Piccolo – Sepultura 3-1
Hamm Horgászcentrum – Revans 3-3
Alsóház
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik
1. forduló
Káta FC - JP Öregfiúk 0-1
+Torlás – Kis pénz-kis foci 1-2
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik
1. forduló
Brasil Gépsor – Berva - ÓVÁS ALATT
KDJ Bútorház – Guri Serház 2-7
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik
1. forduló
Sördögök – Berényi Báktáló 1-4
Boserép-Memento – Csibészek 0-2
Kupa eredmények második hétvége (2021.06.05) 1.
Kupa eredmények és tabella, második hétvége (1.)
Felsőház
"D" csoport
1. Ézsi 9 pont
2. JP. Fanatics 4 pont
3. HAMM Horgász 3 pont
4. Piccolo 1 pont
3. forduló
"E" csoport
1. Csizmadia 6 pont
2. Ber. Bar. 6 pont
3. Nagykáta Old. 3 pont
4. Revans 3 pont
3. forduló
"F" csoport
1. Mesterek 6 pont
2. Casinó 4 pont
3. P. monostor 4 pont
4. Sepultúra 2 pont
3. forduló
Alsóház
"A" csoport
1. +Torlás 9 pont
2. Kispénz 6 pont
3. Sördögök 3 pont
4. Boserép 0 pont
3. forduló
"B" csoport
1. Káta FC 6 pont
2. Brasil Gépsor 5 pont
3. Guri Serház 4 pont
4. Csibészek 1 pont
3. forduló
"C" csoport
1. JP. Öregfiúk 9 pont
2. KDJ Bútorház 4 pont
3. Berva 4 pont
4. Baktáló 0 pont
3. forduló
Kupa lebonyolítás, második játéknap (2021. 06. 05)
Felsőház
,A" csoport - 1-es pálya
1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo
3. forduló
17:00 JP Fanatics - Piccolo
17:45 Ézsi Trapéz - Hamm Horgászcentrum
,,B" csoport - 2-es pálya
1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans
3. forduló
17:00 Nagykáta Oldboys - Revans
17:45 Csizmadia és Társa - Berény Barátok
,,C" csoport- 3-as pálya
1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor
3. forduló
17:00 Mesterek 60 - P. monostor
17:45 Casino-Sánta Büfé - Sepultura
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik
18:30 1. csapat - 4. csapat
19:15 2. csapat - 3. csapat
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik
18:30 5. csapat - 8. csapat
19:15 6. csapat - 7. csapat
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik
18:30 9. csapat - 12. csapat
19:15 10. csapat - 11. csapat
Alsóház
,,D" csoport - 1-es pálya
1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci
3. forduló
14:00 Boserép-Memento - Kis pénz-kis foci
14:45 +Torlás - Sördögök
,,E" csoport - 2-es pálya
1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek
3. forduló
14:00 Guri Serház - Csibészek
14:45 Káta Fc - Brasil Gépsor
,,F" csoport - 3-as pálya
1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló
3. forduló
14:00 JP Öregfiúk - Berényi Báktáló
14:45 KDJ Bútorház - Berva
Csoport az 1. helyezésért (1-es pálya)
A három csoportelső, illetve a legjobb csoportmásodik
15:30 1. csapat - 4. csapat
16:15 2. csapat - 3. csapat
Csoport az 5. helyezésért (2-es pálya)
2-3. csoportmásodik, illetve a legjobb kettő csoportharmadik
15:30 5. csapat - 8. csapat
16:15 6. csapat - 7. csapat
Csoport a 9. helyezésért (3-as pálya)
A 3. csoportharmadik, illetve a három csoportnegyedik
15:30 9. csapat - 12. csapat
16:15 10. csapat - 11. csapat
Kupa eredmények első hétvége (2021. 05. 29)
Kupa eredmények és tabella, első hétvége
Felsőház
,,A" csoport - 1-es pálya
1. forduló
17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo 6-0
17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics 0-4
2. forduló
18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics 6-1
19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo 2-1
M | Gy | D | V | GK | P | ||
1. | Ézsi Trapéz | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-1 | 6 |
2. | JP Fanatics | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-5 | 3 |
3. | Hamm Horgászcentrum | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-5 | 3 |
4. | Piccolo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-8 | 0 |
,,B" csoport - 2-es pálya
1. forduló
17:00 Csizmadia és Társa - Revans 1-3
17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys 3-2
2. forduló
18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys 3-1
19:15 Berény Barátok - Revans 4-1
M | GY | D | V | GK | P | ||
1. | Berény Barátok | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-3 | 6 |
2. | Revans | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-5 | 3 |
3. | Csizmadia és Társa | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-4 | 3 |
4. | Nagykáta Oldboys | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-6 | 0 |
,,C" csoport- 3-as pálya
1. forduló
17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor 1-2
17:45 Sepultura - Mesterek 60 2-3
2. forduló
18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60 6-5
19:15 Sepultura - P. monostor 1-1
M | Gy | D | V | GK | P | ||
1. | Pusztamonostor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | 4 |
2. | Casino-Sánta Büfé | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-7 | 3 |
3. | Mesterek 60 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8-8 | 3 |
4. | Sepultura | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-4 | 1 |
Alsóház
,,D" csoport - 1-es pálya
1. forduló
14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci 2-1
14:45 Sördögök - Boserép-Memento 2-0
2. forduló
15:30 +Torlás - Boserép Memento 3-0
16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci 1-4
M | Gy | D | V | GK | P | ||
1. | +Torlás | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | 6 |
2. | Kis pénz-kis foci | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | 3 |
3. | Sördögök | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | 3 |
4. | Boserép-Memento | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-5 | 0 |
,,E" csoport - 2-es pálya
1. forduló
14:00 Káta FC - Csibészek 4-3
14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház 1-1
2. forduló
15:30 Káta FC - Guri Serház 4-0
16:15 Brasil Gépsor - Csibészek 1-1
M | GY | D | V | GK | P | ||
1. | Káta FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-3 | 6 |
2. | Brasil Gépsor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 2 |
3. | Csibészek | 2 | 0 | 1 | 1 | 4-5 | 1 |
4. | Guri Serház | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-5 | 1 |
,,F" csoport - 3-as pálya
1. forduló
14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló 3-1
14:45 Berva - JP Öregfiúk 1-7
2. forduló
15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk 1-3
16:15 Berva - Berényi Báktáló 2-1
M | Gy | D | V | GK | P | ||
1. | JP Öregfiúk | 2 | 2 | 0 | 0 | 10-2 | 6 |
2. | KDJ Bútorház | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-4 | 3 |
3. | Berva | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-8 | 3 |
4. | Berényi Báktáló | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | 0 |
Kupa részletes lebonyolítás, első játéknap
Felsőház
,,A" csoport - 1-es pálya
1. Ézsi Trapéz
2. Hamm Horgászcentrum
3. JP Fanatics
4. Piccolo
(A Ha bemegy gól visszalépett, helyette a JP Fanatics vállalta az indulást)
1. forduló
17:00 Ézsi Trapéz - Piccolo
17:45 Hamm Horgászcentrum - JP Fanatics
2. forduló
18:30 Ézsi Trapéz - JP Fanatics
19:15 Hamm Horgászcentrum - Piccolo
,,B" csoport - 2-es pálya
1. Csizmadia és Társa
2. Berény Barátok
3. Nagykáta Oldboys
4. Revans
1. forduló
17:00 Csizmadia és Társa - Revans
17:45 Berény Barátok - Nagykáta Oldboys
2. forduló
18:30 Csizmadia és Társa - Nagykáta Oldboys
19:15 Berény Barátok - Revans
,,C" csoport- 3-as pálya
1. Casino-Sánta Büfé
2. Sepultura
3. Mesterek 60
4. P. monostor
1. forduló
17:00 Casino-Sánta Büfé - P. monostor
17:45 Sepultura - Mesterek 60
2. forduló
18:30 Casino-Sánta Büfé - Mesterek 60
19:15 Sepultura - P. monostor
Alsóház
,,D" csoport - 1-es pálya
1. +Torlás
2. Sördögök
3. Boserép-Memento
4. Kis pénz-kis foci
1. forduló
14:00 +Torlás - Kis pénz-kis foci
14:45 Sördögök - Boserép-Memento
2. forduló
15:30 +Torlás - Boserép Memento
16:15 Sördögök - Kis pénz-kis foci
,,E" csoport - 2-es pálya
1. Káta FC
2. Brasil Gépsor
3. Guri Serház
4. Csibészek
1. forduló
14:00 Káta FC - Csibészek
14:45 Brasil Gépsor - Guri Serház
2. forduló
15:30 Káta FC - Guri Serház
16:15 Brasil Gépsor - Csibészek
,,F" csoport - 3-as pálya
1. KDJ Bútorház
2. Berva
3. JP Öregfiúk
4. Berényi Báktáló
1. forduló
14:00 KDJ Bútorház - Berényi Báktáló
14:45 Berva - JP Öregfiúk
2. forduló
15:30 KDJ Bútorház - JP Öregfiúk
16:15 Berva - Berényi Báktáló
További cikkeink...
Hozzászólások
-
Verseny Bizottsági Közlemény 2024-02-21
Kedves Tamás, Miért, erről volt szavazás, hogy változtatva ... -
Verseny Bizottsági Közlemény 2024-02-21
Tisztelt Ryan! Az utóbbi években eddig is lehetőség volt 3 ... -
Verseny Bizottsági Közlemény 2024-02-21
Tisztelt VB, "az utolsó három fordulóban új játékost felvinni ... -
Három Bizottsági Határozat 2024-01-13
Tisztelt Vezérkar, egy fényképes illusztráció is kellene ... -
Sorsolás (Terembajnokság 2023-24)
T. Bizottság. A versenykiírást frissítsétek kérlek, nehogy ... -
Műfüves bajnokság Öregfiúk bajnoka 2023
Gratulálok Brigádnak!! ...ki lett a gólkirály...??? -
Verseny Bizottsági Értesítés 2023-09-01
Sziasztok, van véleményem , de magamba tartom...???????????????? -
Verseny Bizottsági Közlemény és Határozat 2023-04-07
Tisztelt Versenybizottsá g! Mivel nincs versenykiirás igy ...